Menu
Aktuality

Aktuality

Zverejnenie dokumentov

ČísloTypPartnerIČOCenaZverejnené

Stránky

Koncert
Predmet:
Aktuality
Predmet:

Koncert na uvedenie nového klavíra Petrof do života.

Srdečne vás pozývame na uvedenie nového klavíra Petrof do koncertného života našej školy za účasti primátora mesta Košice Richarda Rašiho.

Koncert sa uskutoční v pondelok 29. septembra o 15,30 hod. v koncertnej sále.

Program koncertu:

  1. Peter Ďuraš: Slávik
      zobcové flauty      
      Terézia Füleová
      Zdislava Lukášová
      Júlia Sofia Hadbavná
     
  2. F. Chopin: Balada č. 1 g mol op. 23
      klavír
      Mgr. art. Erik Jámbor
     
  3. Claude Debussy: Ostrov radosti
      klavír
      Matej Stašík, DiS. art.
Partneri
Predmet:
Súťaže
Predmet:

Detský hudobný festival Jána Cikkera Banská Bystrica

06.-08.05.2016
XXIV. ročník celoslovenskej detskej interpretačnej súťaže v sólovej a komornej hre na sláčikové nástroje

Zlaté  pásmo
  • I. kategória
    Janka Kormanová – husle (Mgr. Lucia Lovašová)
Bronzové pásmo
  • IV. kategória
    Lucia Beliková (Mária Čepčániová, DiS. art.)
Kedy (deň): 
piatok, 6 máj, 2016 to nedeľa, 8 máj, 2016
Kde (adresa): 
Banská Bystrica
Základná WEB stránka
Predmet:

INTERNATIONAL PIANO COMPETITION KOŠICE - RESULTS

Year1st category2nd category3rd category4th category
13th year 2013Neng Ieong
China
Tsonte Sidamonidze
Georgia
Júlia Bakos
Hungary
Kamila Sacharzewska
Poland
Martin Chudata
Slovakia
Mariam Chankvetadze
Georgia
Robert Aleksander Maciejowski
Poland
Kamil Beniamin Pacholec
Poland
Matyáš Novák
Czech Republic
Onutė Grażinytė
Lithuania
Ádám Zsolt Szokolay
Hungary
Paula Ropuš
Croatia
12th year 2011Michał Maksymilian Oleszak
Poland
Marie Viola Mojzešová
Czech Republic
Pavol Praženica
Czech Republic
Piotr Ryszard Pawlak
Poland
Andrea Molteni
Italia
Jan Marek Bieniasz
Poland
Sergej Sergejevič Dmitrijenko
Russia 
Ádám Zsolt Szokolay
Hungary
Dušan Žiga
Slovakia
 
11th year 2009Zuzana Šabíková
Slovakia
Skaiste Kašetaite
Lithuania
Jan Škrobánek
Czech Republic
Taisija Kuščenko
Lithuania
Ksenia Starovojtova
Russia
Ona Gražinyte
Lithuania
Nikola Dragosavac
Serbia
Alexander Alexandrovič Voroncov
Germany
Adam Bronisław Kotula
Poland
 
10th year 2007Stefanie Anastasia Richter
Austria
Maximilian Schairer
Germany
Anastassia Stoliarenko
Czech Republic
Jan Vojtek
Czech Republic
Nikola Dragosavac
Serbia
Jakub Šotkovský
Czech Republic
Nikola Andrejevič Volov
Russia 
Jonas Emanuel Haffner
Germany
Bára Handzušová
Czech Republic
 
9th year 2005Jakub Sládek
Czech Republic 
Anna Obbágy
Hungary
Nikola Dragosavac
Serbia Montenegro
Daniel Lebhardt
Hungary 
Kateřina Ondrušíková
Czech Republic 
Daša Plazinić
Serbia
Kristina Stepasjukova
Czech Republic 
Mariam Dadašian
Ukraine
Adam Farana
Czech Republic
 
8th year 2003Bára Handzušová
Czech Republic 
Dávid Bekker
Hungary
Julia Zaporožec
Ukraine
Kristina Sapeľak
Ukraine
Artem Jurievič
Belarus 
Sofia Nedić
Serbia Montenegro
Elena Šever
Serbia Montenegro 
Hana Fedor
Ukraine 
Denis Ždanov
Ukraine
 
7th year 2001Richard Reiprich
Czech Republic 
Darja Lebedkina
Ukraine
Marina Pavlović
Yugoslavia
Andrej Lunjov
Ukraine 
Andrej Krištof
Slovakia 
Štefan Ivković
Yugoslavia
Anastazia Dombrovska
Ukraine 
Oleksander Poljakov
Ukraine 
Predrag Jovanović
Yugoslavia
 
6th year 1999Sanja Biziak
Yugoslavia 
Alexej Rjabčenko
Ukraine
Oľga Pisar
Russia
Alexander Chugaj
Ukraine 
Oľga Kuznecova
Ukraine
Anastázia Dombrovska
Ukraine
Stanislav Christenko
Ukraine 
Popescu Oana Cristina
Romania
Veronika Böhmová
Czech Republic
 
5th year 1997Ladislav Patkoló
Slovakia
Tomasz Śliwinski
Poland 
Jana Tůmová
Czech Republic
Ľuba Staričenko
Belarus
Anna Tom
Belarus
Lilian Nagy
Hungary
Natalia Marfinec
Ukraine
Dávid Báll
Hungary 
Matej Arendárik
Slovakia
 
4th year 1996Agáta Gladysiak
Poland
Mikuláš Magdolinič
Slovakia
Veronika Böhmová
Czech Republic
Klaudia Debreová
Slovakia
Marcin Parys
Poland 
Daniel Rigó
Hungary
Oľga Jevgušenko
Ukraine
Marian Sobula
Poland 
Arpád Pečvari
Yugoslavia
 
3rd year 1995Lukáš Vondráček
Czech Republic
Magdaléna Adámková
Czech Republic
Agnieszka Gliwinska
Poland
Adam Michalski
Poland 
Katarína Grašina
Russia
Rosica N. Duševa
Bulgaria
Artur Hes
Poland 
Lukasz Kwiatkowski
Poland 
Arpád Pečvari
Yugoslavia
 
2nd year 1994Peter Bild
Slovakia
Ladislav Patkoló
Slovakia
Oľga Petrecka
Ukraine
Ilona Korompai
Hungary 
Juraj Miškolci
Slovakia
Lenka Loskotová
Czech Republic
Plamena Mangová
Bulgaria
Katarína Keblovská
Slovakia
Vladana Janičijevič
Yugoslavia
 
1st year 1993Klaudia Debreová
Slovakia
Lukáš Poledna
Czech Republic
Matej Arendárik
Slovakia
Markéta Cibulková
Czech Republic
Vladana Janičijevič
Yugoslavia
Zuzana Tuláková
Slovakia
Markéta Týmlová
Czech Republic 
Martina Meruňková
Czech Republic
Oľga Konrádová
Slovakia
 
Tablo
Predmet:
Základná WEB stránka
Predmet:

Čo sa financuje z dobrovoľného príspevku do OZ rodičov a priateľov hudby a umenia?

Dobrovoľným príspevkom do OZ rodičov nám pomáhate financovať napr. nákup hudobných nástrojov, notového materiálu, prenájom koncertných sál, účastnícke poplatky na súťaže, darčeky pre deti, cestovné pre absolventov na absolventský výlet do Prahy a pod.
Výška poplatku je 20,- eur na 1 žiaka a 30,- eur na rodinu.
Výšku poplatku každoročne navrhuje a schvaľuje plenárna schôdza OZ rodičov a priateľov hudby a umenia.

Základná WEB stránka
Predmet:

MKS 2007 VÝSLEDKY

1. kategória - 2007

PriezviskoMenoMestoŠtátPoradie
RichterStefanie-AnastasiaViedeňRakúsko1
SchairerMaximilianStuttgartNemecko2
StoliarenkoAnastassiaPrahaČeská republika3
JahanpourNuraStupavaSlovensko4
CzechKarolina AnnaWodzislaw SląskyPoľsko5
MaliboškaIvan SergejevičMinskBielorusko6
StromilovaAlina MikolajivnaCharkovUkrajina7
ŠirobokovArtemČerkesskRusko8

2. kategória - 2007

PriezviskoMenoMestoŠtátPoradie
VojtekJanBrnoČeská republika1
DragosavacNikolaBelehradSrbsko2
ŠotkovskýJakubDoubravaČeská republika3
SzokolayZsolt ÁdámBudapešťMaďarsko4
SaveljevVladimir SergejevičNovočerkasskRusko5
RadovićOlgaBelehradSrbsko6
VuDang Minh AnhVaršavaPoľsko7
ČeredničenkoAnton SergijovičČernigovUkrajina8
FlorczykRoksanaNowy SączPoľsko9
NovosedlíkováJúliaBratislavaSlovensko10
UšakovaAnna AleksandrovnaZelenčukskajaRusko11
KunjkoMarija LucijaMoravčeChorvátsko12
OtáhalováJanaKobylíČeská republika13 - 15
KlimekJuliaVaršavaPoľsko13 - 15
CurkanViraČernigovUkrajina13 - 15
KalvachováRáchelMorkůvkyČeská republika16
FajnorováAnna-NatáliaBrnoČeská republika17
SzabóLóránt ZsoltKisvárdaMaďarsko18
ŽukovAleksander MaksimovičKaliningradRusko19
MokMarcel TienhaoStuttgartNemecko20

3. kategória - 2007

PriezviskoMenoMestoŠtátPoradie
VolovNikita AndrejevičPskovRusko1
HaffnerJonas EmanuelStuttgartNemecko2
HandzušováBáraHavlíčkův BrodČeská republika3
PlazinićDašaBelehradSrbsko4
PancekauskasPauliusVilniusLitva5
AnnomuchamedovaKristinaVilniusLitva6
ŽangarovaKsenija NikolajevnaMinskBielorusko7
KretIgor AleksanderNowy TargPoľsko8
StašíkMatejKošiceSlovensko9
ŽemaitytéGabrieléVilniusLitva10

 

Partneri
Predmet:

Stránky

Zavolajte +421 55 622 5781

Ľahko nás nájdete