Menu
Aktuality

Aktuality

Súťaže

3. ročník celomestskej súťaže CVČ Orgovánová

1. miesto
  • 8. kategória
    Trio NADA  (Daniela Popovičová, DiS. art.)

Celoslovenská  gitarová súťaž pre žiakov základných umeleckých škôl

Zlaté pásmo, 1. miesto v kategórii a cena spoločnosti J. K. Mertza
  • III. kategória
    Benedikt Lukáš - gitara (Mgr. Adriana Kubrická)
Zlaté pásmo, 3. miesto v kategórii
  • II. kategória
    Annamária Veres – gitara (MgA. Jozef Haluza)
Strieborné pásmo
  • I. kategória
    Dorota Spišáková – gitara (Mgr. Lucia Sotáková)
  • III. kategória
    Maximilián Pándy – gitara (Mgr. Adriana Kubrická)

 

3. ročník regionálnej súťažnej prehliadky – ZUŠ sv. Jána Krstiteľa 

Zlaté pásmo, 1. miesto v kategórii, diplom za vzornú prípravu
  • III. kategória
    Katarína Teodora Gajdošová – lesný roh (Mikuláš Popovič, DiS. art.)
Zlaté pásmo, 1. miesto v kategórii, diplom za vzornú pípravu
  • IV. kategória
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Zlaté pásmo
  • I. kategória
    Mária Fedáková – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
    Marína Majerčák – zobcová flauta (Magdaléna Rizmanová, DiS. art.)
    Lilly Boženíková – zobcová flauta (Magdaléna Rizmanová, DiS. art.)
  • II. kategória
    Kristián Šereš – klarinet (Peter Kendereš, DiS. art.)
  • III. kategória
    Laura Mišeková – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
    Daniel Hančikovský – trúbka (Mikuláš Popovič, DiS. art.)
Strieborné pásmo
  • II. kategória
    Anna Halušková – trúbka (Mgr. art. Olexandr Samborskyy)
  • III. kategória
    Ivor Kovařík – trúbka (Mgr. art. Olexandr Samborskyy)
Diplom za korepetíciu
  • Miriam Poklembová, Dis. art.

17. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže v hre na husliach – ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského Trnava

Zlaté  pásmo a Cena Mikuláša Schneidera Trnavského
  • II. kategória
    Janka Kormanová – husle (Mgr Lucia Lovašová)
Zlaté  pásmo
  • IV. kategória
    Judita Gajdošová – husle (Mgr Lucia Lovašová)

17. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže v hre na klavíri – ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského Trnava

Zlaté  pásmo a mimoriadna cena za interpretáciu skladieb
  • III. kategória
    Róbert Stašš – klavír (Ľudmila Fetteriková, DiS. art.)
Zlaté  pásmo
  • I. kategória
    Emily Grígerová – klavír (Edita Kovácsová, DiS. art.)
Strieborné pásmo
  • II. kategória
    Zuzana Szattlerová – klavír (Miriam Poklembová, DiS. art.)
    Nina Lukáčová – klavír (JUDr. Lucia Jenčová, DiS. art.)
Bronzové pásmo
  • III. kategória
    Kristína Nagyová – klavír (Miriam Poklembová, DiS. art.)
  • IV. kategória
    Katarína Planetová – klavír (PaedDr. Eva Hrunčáková)

13. ročník celoslovenskej súťaže žiakov ZUŠ v hre na violončele  – ZUŠ Kežmarok

3. miesto
  • V. kategória
    Lucia Benková  (Mária Čepčániová, DiS. art.)
Zlaté  pásmo
  • I. kategória
    Ester Anna Gajdošová – violončelo (Mária Čepčániová, DiS. art.) 
  • II. kategória
    Tatiana Hodoličová – husle (Mgr. Ivana Ondrušková, DiS. art.)
  • III. kategória
    Jakub Kukura – violončelo (Mária Čepčániová, DiS. art.) 
  • VI. kategória
    Lucia Benková – violončelo (Mária Čepčániová, DiS. art.)
Strieborné pásmo
  •  II. kategória
    Emília Šterbáková – violončelo (Mária Čepčániová, DiS. art.)
    Dominika Zvalená – violončelo (Mária Čepčániová, DiS. art.)
Bronzové pásmo
  • II. kategória
    Teo Salzer – husle (Mgr. Ivana Ondrušková, Dis. art.)
    Roman Nový – husle (Mgr. Lucia Lovašová)

9. ročník celoslovenskej súťaže žiakov ZUŠ v hre na husle 

Zlaté  pásmo
  • I. kategória
    Tatiana Hodoličová – husle (Mgr. Ivana Ondrušková, Dis. art.)
Strieborné pásmo
  • II. kategória
    Janka Kormanová – husle (Mgr. Lucia Lovašová) – violončelo  
  • III. kategória
    Judita Gajdošová – husle (Mgr Lucia Lovašová)

8. ročník celoslovenskej súťažnej prehliadky žiakov ZUŠ v hre na saxofóne, ZUŠ Jána Melkoviča Stará Ľubovňa

Strieborné pásmo
  •  I. kategória
    Miriam Horváthová – saxofón (Peter Kendereš, DiS. art.)

5. ročník medzinárodnej súťaže v hre na flaute

Bronzové pásmo
  • II. kategória
    Alexandra Bučková – flauta (Mária Macáková, Dis. art.)

IX. ročník súťaže v sólovej a komornej hre na zobcové flauty s medzinárodnou účasťou

Zlaté pásmo a 1. miesto v kategórii
  • E. kategória
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
  • G. kategória
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
    Mgr. Jana Santovjáková – zobcová flauta
Zlaté pásmo, 1, miesto a laureát komornej hry
  • E. kategória
    Júlia Sofia Hadbavná – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Zlaté pásmo
  • A. kategória
    Lilla Boženíková – zobcová flauta (Magdaléna Rizmanová, DiS. art.)
  • B. kategória
    Marína Majerčák – zobcová flauta (Magdaléna Rizmanová, DiS. art.)
  • C. kategória
    Laura Mišeková – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
  • D. kategória
    Júlia Sofia Hadbavná – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Strieborné pásmo
  • A. kategória
    Mária Fedáková – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)

21. ročník súťaže v sólovej a štvorručnej hre na klavíri s medzinárodnou účasťou – ZUŠ Dolný Kubín

2. miesto
  • 1. kategória
    Emily Grígerová (Edita Kovácsová, DiS. art.)
    Gábor Pándy (Edita Kovácsová, DiS. art.)
5. miesto
  • 4. kategória
    Viktória Olléová (Edita Kovácsová, DiS. art.)
    Martin Budjáč (Edita Kovácsová, DiS. art.)
6. miesto
  • 3. kategória
    Katarína Planetová (PaedDr. Eva Hrunčáková.)

21. ročník súťaže v  hre na gitare s medzinárodnou účasťou – ZUŠ Dolný Kubín

2. miesto
  • 2. kategória
    Annamária Veres (MgA. Jozef Haluza)
4. miesto
  • 4. kategória
    Benedikt Lukáš (Mgr. Adriana Kubrická)

11. ročník celoslovenskej klavírnej súťaže modernej – populárnej hudby ZUŠ Bojnice

Strieborné pásmo
  • III. kategória
    Ema Porubiaková – klavír (Judita Barthová, DiS. art.)

13. ročník festivalu komornej inštrumentálnej hudby rôzneho nástrojového obsadenia

Zlaté  pásmo, Gelnický kľúč, absolútny víťaz
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Judita Gajdošová – husle (Mgr. Lucia Lovašová)
    Benedikt Lukáš – gitara (Mgr. Adriana Kubrická)
Zlaté  pásmo a cena poroty
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Alexandra Strompová – gitara (Mgr. Adriana Kubrická)
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Zlaté  pásmo a cena riaditeľky festivalu
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Júlia Hadbavná – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Zlaté  pásmo
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Júlia Hadbavná – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
    Laura Mišeková – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)
Strieborné pásmo
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Edina Lilla Gablyaszová – flauta (Mgr. art. Nataša Kötelesová)
    Annamária Veres – gitara (MgA. Jozef Haluza)
  • A.1 kategória – komorné telesá
    Anna Halušková – trúbka (Mgr. art. Oleksandr Samborskyy)
    Ivor Kovařík – trúbka (Mgr. art. Oleksandr Samborskyy)

XIV. ročník celoslovenského festivalu v komornej hre  ZUŠ Čadca

Zlaté pásmo, Cena festivalovej rady
  • A1. kategória
    Benedikt Lukáš – gitara (Mgr. Adriana Kubrická)
    Judita Gajdošová – husle (Mgr. Lucia Lovašová)
Strieborné pásmo
  • A2. kategória
    Alexandra Strompová – gitara (Mgr. Adriana Kubrická)
    Terézia Füleová – zobcová flauta (Mgr. Jana Santovjáková)

Zavolajte +421 55 622 5781

Ľahko nás nájdete